Penzion

Ubytování Jindřichův Hradec - Penzion Jižní Čechy

Rozhodli jste se pro penzion v Jižních Čechách? Hledáte *** penzion, chcete mít krásné ubytování, klid a pěkné prostředí? Penzion DOBRÉ ČASY, ubytování v Jindřichově Hradci v Jižních Čechách splní Vaše přání. V DOBRÝCH ČASECH najdete penzion v Jižních Čechách na vysoké úrovni. DOBRÉ ČASY jsou penzion, ale i restaurace v Jindřichově Hradci stejného názvu.

Penzion

V našem ubytování v Jindřichově Hradci si vyberete ve dvoulůžkových pokojích, nebo tří až čtyřlůžkových apartmánech. Ubytování znamená koupelnu, WC, internet, telefon, TV. Penzion DOBRÉ ČASY je vhodným místem pro dovolenou a ubytování v Jižních Čechách nebo přímo v Jindřichově Hradci.

 

Jižní Čechy jsou malebným krajem rybníků, lesů a rašelinišť, středověkých městeček, venkovských kostelů a bělostných statků. Jde o turisticky atraktivní lokalitu a Jindřichův Hradec může sloužit jako dobré místo k ubytování a základna pro výlety po Jižních Čechách. Využijte penzion v Jižních Čechách a ubytování Jindřichův Hradec a prožijte svou dovolenou příjemně, ve stylovém penzionu a restaurací se zvěřinou!

Popis ubytování v našem penzionu

Pokoje jsou v penzionu umístěny ve druhém a třetím poschodí penzionu. Přístupné výtahem. Penzion disponuje 7 dvoulůžkovými pokoji, 2 třílůžkovými apartmány, 1 čtyřlůžkovým apartmánem a 1 pokojem s bezbariérovým přístupem.

Ubytování Jižní Čechy v našem penzionu je velmi příjemné, také vzhledem k tomu, že styl budovy, zůstal i v interiéru pokojů zachován. V interiéru jsou zachovány původní trámy, které tvoří složitou střešní konstrukci mlýna, která v sobě nesla i několikapatrovou soustavu mlynářských strojů.

Ubytování Jindřichův Hradec je komorní, plně vyhovuje nárokům na dovolenou i obchodní cesty. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, na pokojích je televize, telefon, trezorek a internet. Apartmány mají dvě místnosti. Pokoje jsou položeny na východní, nebo západní stranu. Východní strana je stranou na stranu řeky Nežárky a jez. Řeka a jez příjemně šumí a je na pokojích slyšet tuto kulisu, přesto jsou našimi hosty vítány. Pokoje na západ jsou obráceny na pastvinu a les za ní. Zde můžete slyšet zařehtat koně či bečet jehně, ale to je vše. Celkový počet lůžek je 28. Nečeká Vás tedy rušný hotel, ale klidné a pohodové ubytování v Jižních Čechách. Právě toto místo by měli preferovat lidé, kteří mají rádi klid a perfektní zázemí pro své ubytování. Takové podmínky ubytování budete jen těžko hledat v centru Jindřichova Hradce.

Další informace:

 

Penzion Dobré Časy